1. Úvod
  2. 280Hz Powerball
  3. Powerball Titan Autostart Pro

Powerball Titan Autostart Pro

Všestranná pomôcka pre posilňovanie a rehabilitáciu Powerball NSD Titan Pro je jednou z najsilnejších posilňovacích pomôcok pre posilňovanie paží na s... celý popis
Dostupnosť
skladom
Nie sme platcovia DPH
179,90 €
ks
Číslo produktu:PTITAP
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Všestranná pomôcka pre posilňovanie a rehabilitáciu

Powerball NSD Titan Pro je jednou z najsilnejších posilňovacích pomôcok pre posilňovanie paží na svete. S hmotnosťou len 520 g môže Titan pri použití maximálnych rýchlostí generovať obrovský odpor až 27 kg. Hladký a tichý chod, výborný výkon, ľahký štart - Titan Pro úspešne kombinuje eleganciu a silu pre intenzívne posilnenie vašich paží. Doporučejeme Titan Po každému, kto chce budovať svaly na rukách, posilňovať zápästie, lakťové kĺby a samozrejme zvýšiť maximálny úchop prstov.

 

Popis

Leštená chrómová škrupina Titan Pro je vyrobená z pevného hliníku a ponúka príjemný pocit pri držaní v ruke. Hladká, guľatá škrupina umožňuje lepší úchop. Titan Pro je o 30 % väčší ako štandardné modely Powerball, takže je ideálny pre väčšie ruky.

Vysoko presný, pevný zinkový ťažký rotor Titan Pro sa môže otáčať rýchlosťou až 20 000 otáčok za minútu, a to úplne bez vibrácií. Tento zinkový rotor je omnoho ťažší než rotor v našich štandardných modeloch Powerballu a môže produkovať takmer dvojnásobný odpor / točivý moment, čo z Titan Pro robí jeden z najvýkonnejších gyroskopických cvičebných nástrojov, aké kedy boli vyrobené.

Powerball je vybavený 4-režimovým LCD počítadlom rýchlosti pre presné sledovanie rýchlosti otáčania a rastu vašej sily.

Powerball vytvára 100 % izometrický odpor bez nárazov.

 

Hlavné vlastnosti

  • leštený chrómovaný hliníkový plášť
  • ťažký zinkový rotor
  • LCD počítadlo otáčok
  • vytvára odpor až 27 kg
  • automatické štartovanie
  • žiadne batérie, žiadne štartovacie šnúrky
  • pre intenzívne posilňovanie
Tovar zaradený v kategóriách
Notia, spol. s r. o.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk